KARRIER

SENIOR PHP PROGRAMOZÓ, FEJLESZTŐ (Gödöllő)

Olyan tapasztalt fejlesztőt keresünk, akire kiemelt projekteket lehet bízni egyedi fejlesztésű nagy teherbírású e-kereskedelmi rendszereinkhez, amelyek megrendelőink közép-és nagyvállalati ERP rendszereivel is össze vannak kapcsolva. Elsősorban annak ajánljuk ezt a pozíciót, aki szeretné átlátni egy teljes projektben az ok-okozati összefüggéseket, adott esetben a teljes üzleti logikát és az egymásra épülő folyamatokat.

Feladat

  • rendszer szemléletben történő gondolkozás
  • weboldalak, webáruházak programozási feladatainak elvégzése
  • egyedi igényű programozás feladatok kivitelezése
  • folyamatos szakmai fejlődés (mérhető)

Elvárás

  • a programozás kedvelése, komoly feladatok megoldásának igénye
  • részfeladatokban önálló döntési képesség
  • PHP kiváló ismerete
  • HTML, CSS, Javascript ismerete
  • precíz munkavégzés
  • a projekten dolgozó többi munkatárssal való összehangolt munkavégzés
  • legalább 4 év programozói szakmai tapasztalat

Pozitív tulajdonságok

  • önálló gondolkodás
  • rendszerszemlélet
  • ügyfél orientált megközelítés a feladatok elvégzése során

Amit kínálunk

  • erős referenciák, folyamatos szakmai fejlődés
  • normális 8 órás munkarend (nincs éjszakázás a határidők miatt, stb.), családi igények figyelembevétele
  • versenyképes jövedelem
  • a teljesítmény elismerése
  • családias közvetlen hangulat, többszörös hierarchia szintek nélkül
  • albérleti vagy utazási támogatás, cafetéria

Előny: e-kereskedelmi rendszerekben, nagy webáruház rendszerek programozásában szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Gödöllő (távmunka esetenként lehetséges, átlagosan max. havi 2-3 munkanap)

Munkába állás legkorábbi kezdete: azonnal

Fizetés: megegyezés szerint

Próbaidő hossza: 3 hónap

Cégünkről: Jelenleg egy 11 fős csapat vagyunk, akik 2004 óta foglalkoznak egyedi fejlesztésű programozással. Többek között mi készítettük a Petissimo.hu, Jatekshop.hu, Playersroom.hu, Kockaaruhaz.hu, Heavytools.hu, Gepdepo.hu, Zoldbolt.hu, Preciz.hu, Axial.hu , Kreatívjáték.hu komplex e-kereskedelmi rendszereket is. Kis, baráti légkörű cég lévén elsősorban azon leendő kollégáinknak ajánljuk cégünket, akik jövedelmi és szakmai elismerést elsősorban azzal akarják elérni, ha magas szinten végzik munkájukat, és akikre kiemelt projektek fejlesztését is rá lehet bízni, ahol fontos a megfelelő minőség elérése.

A NetGo.hu Kft. a Bisnode AAA (tripla A) tanúsítványát kapta meg, mellyel Magyarországon csupán a cégek 0,63 %-a rendelkezik, és azt jelzi, hogy velünk az üzleti kapcsolat kialakításának pénzügyi kockázata rendkívül alacsony

Jelentkezéseket az alábbi email címre várjuk:

palyi.attila (at) netgo.hu (Pályi Attila)

Együttműködő partnereink