KARRIER

PHP Programozó, Webfejlesztő

Feladat

  • új technológiák felkutatása és alkalmazása a gyakorlatban
  • folyamatos szakmai fejlődés (mérhető)
  • weboldalak, webáruházak programozási feladatainak elvégzése
  • egyedi igényű programozás feladatok kivitelezése

Elvárás

  • személyes felelősségvállalás
  • tanulási vágy
  • részfeladatokban önálló döntési képesség
  • PHP kiváló ismerete
  • HTML, CSS, Javascript ismerete
  • precíz munkavégzés
  • a projekten dolgozó többi munkatárssal való összehangolt munkavégzés
  • határidők betartása, betartatása
  • legalább 2 év programozói szakmai tapasztalat

Pozitív tulajdonságok

  • kreatív
  • ügyfél orientált
  • önálló

Amit kínálunk

  • erős referenciák, folyamatos szakmai fejlődés
  • fiatal, dinamikus csapatban való részvétel
  • versenyképes jövedelem és teljesítmény alapú juttatási csomag
  • albérleti vagy utazási támogatás, cafetéria
  • túlórapénz

Előny: webáruház programozásban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Gödöllő (távmunka nem lehetséges)

Munkába állás legkorábbi kezdete: azonnal

Fizetés: megegyezés szerint

Próbaidő hossza: 3 hónap

Együttműködő partnereink