Karrier

PHP programozó, webfejlesztő főállású munkatársakat keresünk!
NetGo.hu Kft. ; Iroda: 2100 Gödöllő Dózsa Gy. u. 13.; 2.em./203. (Centrum irodaház)

PHP PROGRAMOZÓ, WEBFEJLESZTŐ

Feladat
  • új technológiák felkutatása és alkalmazása a gyakorlatban
  • folyamatos szakmai fejlődés (mérhető)
  • weboldalak, webáruházak programozási feladatainak elvégzése
  • egyedi igényű programozás feladatok kivitelezése
Elvárás
  • személyes felelősségvállalás
  • tanulási vágy
  • részfeladatokban önálló döntési képesség
  • PHP kiváló ismerete
  • HTML, CSS, Javascript ismerete
  • precíz munkavégzés
  • a projekten dolgozó többi munkatárssal való összehangolt munkavégzés
  • határidők betartása, betartatása
  • legalább 2 év programozói szakmai tapasztalat
Pozitív tulajdonságok
  • kreatív
  • ügyfél orientált
  • önálló
Amit kínálunk
  • erős referenciák, folyamatos szakmai fejlődés
  • fiatal, dinamikus csapatban való részvétel
  • versenyképes jövedelem és teljesítmény alapú juttatási csomag
  • albérleti vagy utazási támogatás, cafetéria
  • túlórapénz
Előny: webáruház programozásban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Gödöllő (távmunka nem lehetséges)

Munkába állás legkorábbi kezdete: azonnal

Fizetés: megegyezés szerint

Próbaidő hossza: 3 hónap

Elérhetőségi adatok
Kapcsolattartó: Hohl Ferenc
E-mail: hohl.ferenc@netgo.hu
Tel.: 06-30-352-2014

Szakmai önéletrajzot és motivációs levelet kérjük erre az e-mail címre küldeni!

URL: www.netgo.hu

Cégünk bemutatása:

Az NetGo.hu Kft. széles körű referenciákkal és többéves tapasztalattal rendelkezik az e-kereskedelem területén.  Alapítás éve: 2004

Néhány referencia: Playersroom, Heavytools, Notebookspecialista.hu, Budmil, APIS, Piktorfesték, Pátria Nyomda, Bátortábor Alapítvány, Stiebel Eltron, Axiál

A folyamatok tervezésében támogatjuk Megrendelőinket,
amelyhez 8 év szakmai tapasztalat áll rendelkezésünkre.
A fejlesztési megoldásainkhoz szoftverkövetést,
rendelkezésre állást, hostingot, hibajavítási garanciát és
help-desk szolgáltatásokat is biztosítunk.
Kapcsolat
NetGo.hu Kft.
Központi telefonszám: +36-28-200-010
Központi fax: +36-28-416-770
Központi e-mail: info@netgo.hu
Web: http://www.netgo.hu/
Székhely és postacím: 2100 Gödöllő
Kossuth utca 32. II/6
GPS koordináták: 47.599487°, 19.345472°
Együttműködő partnereink
FOXPOST - csomagautomata átvevőpont integrációXAPT Hungary Kft. - Microsoft Dynamics adatkapcsolat kialakítása webáruházzakkalSzámlázz.hu - ●  egyszerűen     ●  gyorsan      ●  online        ●  olcsónPayPal CEE - PayPal online fizetés integráció webáruházaknakPayU - PayU online fizetés integrációK&H Bank - online fizetési integrációÁrgép - Az ár-összehasonlító oldalOlcsóbbat.hu - Spórolni tudni kell!CIB Bank - online fizetési integrációOTP Bank - online fizetési integrációPick Pack Pont - Hozzák, viszedPosta PontScarab Research - online ajánlórendszer integrációProhardverSZEK - Szövetség az Elektronikus Kereskedelemért